Endüstriyel Otomasyon Sistemleri Ürünleri

Klemsan, otomasyon projeleriniz için geliştirdiğiniz sistemlerde ihtiyaç duyduğunuz otomasyon ürünlerini, donanım ve yazılımlarını verimli, güvenli, kararlı çalışması için tasarlıyor.

Otomasyon Sistemleri Malzemeleri

Otomasyon sistemleri için kullanılması öngörülen donanım tercihi yapılırken, sisteminizin ihtiyacını doğru belirlemek, yarıtımın geri dönüş süresini doğru hesaplamanıza yardımcı olacaktır. Otomasyonda kullanılacak malzemelere karar verirken, bu ürünleri kullanacağınız otomasyon sistemi nedir sorusunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

Enerji Yönetimi

Enerji Yönetimi

Enerji yönetim sistemi ürünleri ile, farklı enerji tiplerinin size oluşturduğu maliyetleri ve birim başı maliyet analizini hesaplamanız için üretim otomasyon sistemine entegre edilir. Alarm ihbar haberleşme ürünleri, alarm yönetim ve izleme sistemleri için kullanılır.
Remote I/O

Remote I/O (Uzak G/Ç)

Uzak cihazlardan desteklediği haberleşme protokolü ile veri alabilen ve topladığı verileri merkeze ileten, merkezden aldığı komutları da üzerindeki dijital çıkışları kullanarak Röle çıkışlarını sürebilir.
Haberleşme Arayüzleri

Haberleşme Arayüzleri - Endüstriyel İletişim Protokolleri

Endüstri standartı iletişim protokollerini kullanarak, belirtilen haberleşme arayüzleri üzerinden cihazlarınızı network ile haberleştirebilir, seri iletişim kurulması gereken cihazlarınıza bağlantı sağlayabilirsiniz.
Elektronik Otomasyon Ürünleri

Elektronik Otomasyon Ürünleri

Otomasyon sisteminizde kullanabileceğiniz elektronik klemensler, baskılı devre klemensleri, elektronik modüller, röle modülleri.
Pasif İzolatör

Pasif İzolatör

Analog sinyal izolasyonu ve fitrelenmesini sağlar
PLC Röleler

PLC Röleler

PLC Röle, küçük bir elektrik akımı ile çalışarak, kendisinden çok daha büyük elektrik akımlarını açma ve kapatma işlevlerini yerine getirebilir.
Otomasyon Ürünleri Aksesuarları

Otomasyon Ürünleri Aksesuarları

Otomasyon sistemleri ürünleri montaj malzemeleri, yan koruma kapakları, ray adaptörleri, silikon koruma kılıfları.
Transdüserler - Sinyal Transdüseri - Dönüştürücü

Transdüserler

Sinyal transdüseri , akım transdüseri, gerilim transdüserleri, pt100 transdüseri, termokupl transdüser, haberleşmeli transdüserler ile farklı tipteki enerji biçimlerinden elde ettiği parametreleri elektrik sinyaline dönüştürür.
Koruma Kontrol Röleleri

Koruma Kontrol Röleleri

Motor-Gerilim Koruma Rölesi, Akım Koruma Röleleri, Frekans İzleme Rölesi, Yıldız Üçgen Röleleri, Zaman Röleleri, Kontrol Rölesi
Enerji ve Güç Ölçümü Analizi

Enerji ve Güç Kalitesi Analizi

Enerji şebekenizde bulunan gücün analiz edilerek kalitesinin raporlanması için kullanılan otomasyon sistemi ürünleri. Enerji analizörü, elektronik multimetre.